Start

 WYCIECZKA DO ŚCINAWKI GÓRNEJ

W dniu 10.10.2014r. odbyła się atrakcyjna wycieczka do Ścinawki Górnej.Uczestniczyli w niej uczniowie klasy integracyjnej I a G wraz z panią dyrektor Anną Kloc oraz wychowawczynią panią Małgorzatą Mardaus.

Na wycieczkę zostaliśmy zaproszeni przez rodziców naszej uczennicy Violetty Wierzbickiej. To już kolejna nasza wyprawa. Na miejscu czekało  na nas wiele atrakcji: grill w ogrodzie (doglądany przez panią Urszulę Wierzbicką- mamę Wioletki), muzyka, zabawa w chowanego, jazda na linie oraz pyszne ciasto upieczone przez mamęViolii. Tata - pan Józef również był zaangażowany podczas zabawy. Violetta przebierała się w przeróżne stroje. Dzieci były zadowolone z zabaw. Zajadały się pysznościami oraz kiełbaską z grilla. Wspaniale się bawiły. Wycieczka bardzo się udała. Wszyscy wrócili pełni wrażeń.  Dziękujemy Rodzicom Violetty za zaproszenie.

                                                                                                  mgr Małgorzata Mardaus