Start

  Odwiedziny w przedszkolu.

   Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia.

W klasie I a okres poprzedzający ten magiczny czas był niezwykle pracowity. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywali jasełka dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z przedszkola. Dnia 18.12. pierwszaki w pięknych strojach przedstawiły Betlejemską dobranockę, oprawioną kolędami i pastorałkami, które nadały temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat .Na koniec dzieci złożyły wszystkim pracownikom przedszkola i przedszkolakom życzenia Bożonarodzeniowe. 

. Na tym spotkaniu pierwszoklasiści mieli okazję spotkać swoich młodszych kolegów i koleżanki, a także swoją panią. Powróciły przedszkolne wspomnienia.

Grażyna Opoczka