Start

KOLARSKI PUCHAR SZKÓŁ MIASTA I GMINY RADKÓW NA CYKLOERGOMETRZE

4 stycznia 2019 na terenie naszej szkoły został rozegrany Kolarski Puchar Szkół Miasta i Gminy Radków na cykloergometrze. W zawodach brali udział uczniowie ( chłopcy i dziewczęta) z placówek oświatowych gminy Radków.

W kategorii dziewczęta, uczennice naszej szkoły w składzie: Angelina Wielgus, Tatiana Rybka, Aleksandra Małek, Malwinka Szymborska, Amelia Witecka, Weronika Kafel, Sandra Woźniak, Hanna Kochanek, Oliwia Kancelarz, Kornelia Krotofilska - zdobyły II miejsce.

Warto tutaj zaznaczyć, że Angelina Wielgus wykręciła najlepszy czas – 0.00.42.813.

W kategorii chłopcy, uczniowie naszej szkoły w składzie: Mateusz Niedziela, Szymon Karatków, Michał Haras, Maksymilian Karpiel, Paweł Wojciaczyk, Alan Kafel, Antoni Frydel, Ignacy Picewicz, Krzysztof Stomal, Kacper Słabicki – po dogrywce zdobyli I miejsce.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.