Start

Prace zostały wykonane przez dzieci niepełnosprawne uczące się w placówkach oświatowych w powiecie kłodzkim. Przez najbliższe tygodnie prace konkursowe będą wystawiane w galerii sztuki. Organizatorem konkursu było Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Specjalnymi im. Jana Brzechwy w Kłodzku.

     Z naszej szkoły udział w tym konkursie wzięli uczniowie: Zuzanna Wójcik, Julia Jędrzejczyk, Maciej Napiórkowski, Tymoteusz Obolewicz, Kacper Malinowski, Nataniel Tereszkiewicz, Nikola Skrobacz, Mateusz Terlecki i Olgierd Przybyłek. Opiekunami były: p. M. Mardaus i p. J. Tereszkiewicz oraz p. A. Malinowska. Dzieci wykonywały prace dowolnymi technikami. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

     I miejsce zdobył Mateusz Terlecki i Olgierd Przybyłek.

Wszystkie dzieci otrzymały wyróżnienia. Każda praca została nagrodzona – nie było tutaj przegranych.

     Gościła tu fantastyczna atmosfera. Przybyli na tą imprezę wspaniali goście. Bardzo dużo placówek brało w niej udział. Były władze miasta Kłodzko, Sponsorzy oraz TV Kłodzko. Dzieci chętnie przeprowadziły wywiad.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, pyszny poczęstunek i ciekawe nagrody.    

Małgorzata Mardaus