Start

 INTEGRACYJNY PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ "POD DOBRYM ANIOŁEM"

W dniu 28 lutego 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie odbył się Integracyjny przegląd twórczości artystycznej "Pod Dobrym Aniołem" - organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Ścinawce Dolnej. Jak co roku nasza szkoła wzięła w nim udział.

Przegląd ten miał na celu zachęcić uczestników do wyrażania swoich emocji, pomysłów i twórczych uzdolnień w różnych formach. Dzieci z klas drugich pod przewodnictwem pani Małgorzaty Mardaus wzięły udział w konkursie pracy plastycznej: "Kuferek Niespodzianek". 

W konkursie wzięli udział następujący uczniowie: Sójka Aleksandra, Politewicz Natalia, Bala Anastazja, Stomal Tymoteusz, Tereszkiewicz Nataniel, Wójcik Zuzanna, Jędrzejczyk Julia, Skrobacz Nikola, Szablewska Milena. 

Dziękujemy za pomoc wychowawcom klas: pani Beacie Robakowskiej i pani Lucynie Uznańskiej - Skrzypczyk oraz rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu.  

Prace dzieci były bardzo ciekawe, wykonane różnymi technikami. W konkursie brało udział bardzo dużo przedswicieli z rożnych szkół z powiatu kłodzkiego.

Jesteśmy dumni, ponieważ uczeń naszej szkoły zdobył 1 miejsce - jest to Nataniel Tereszkiewicz z klasy 2bSP - za co został nagrodzony.  Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy.

Gratulujemy każdemu dziecku wykonania wspaniałych kuferków. Zachęcamy do dalszych zmagań w następnych latach. Doceniamy wasze chęci, wyobraźnię i wrażliwość. Jesteśmy wdzięczni za tolerancję dla niepełnosprawności. 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. 

                                                      M. Mardaus.