Start

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

W czwartek 21 marca 2019 w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych.

W tym dniu na uczniów klas 3 GIM i 6 – 8 SP czekało wiele ciekawych punktów programu. W racji tego, że był to pierwszy dzień wiosny na pierwszych dwóch lekcjach w rolę nauczycieli wcielili się wybrani uczniowie z samorządu szkolnego. Na kolejnych lekcjach każda klasa przygotowywała prezentację na temat wcześniej wylosowanego kraju, która następnie była oceniana przez jury. Ostatnim punktem programu był udział poszczególnych grup klasowych w konkurencjach językowych zorganizowanych przez nauczycieli języków obcych naszej szkoły. Po podliczeniu punktów okazało się, że wygrała klasa 3AGIM.

Nasza szkolna podróż po świecie dostarczyła nam wielu ciekawych informacji i wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.