Start

KRAKÓW – ZAKOPANE – ENERGYLANDIA

W dniach od 5 do 7 czerwca 2019 grupa uczniów klasy 5a, 5b, 4a i 4c pod opieką nauczycieli p. Adrianny Węglarz, p. Natalii Rosiak i p. Izabeli Jagódki przebywała na trzydniowej wycieczce w Krakowie, Zakopanem i Zatorze.

Pierwszego dnia po wyjeździe o wczesnych godzinach rannych zwiedzaliśmy Kraków. Wraz z przewodnikiem zobaczyliśmy między innymi Wzgórze Wawelskie, Trakt Królewski oraz Rynek wraz z Sukiennicami.

Drugi dzień naszej wycieczki zaczęliśmy od spaceru wraz z przewodnikiem po Tatrzańskim Parku Narodowym - Doliną Kościeliską dotarliśmy do schroniska „Ornak”.

Po dwunastokilometrowej trasie pokonanej pieszo przejechaliśmy do Zakopanego gdzie kolejką linową wjechaliśmy na Gubałówkę skąd mogliśmy podziwiać piękną panoramę Tatr i Zakopanego. Po zjechaniu ze szczytu przeszliśmy na Krupówki, a następnie przejechaliśmy zobaczyć skocznię narciarską Wielka Krokiew.

Trzeci dzień naszej wycieczki to wizyta w Zatorze gdzie znajduje się Park Rozrywki „Energylandia”. Tam czekało na nas ponad 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, przez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Podczas całego wyjazdu na szczęście dopisywała nam piękna pogoda, która sprawiła, że nasze wspomnienia z wycieczki będą jeszcze piękniejsze.

Adrianna Węglarz

Więcej zdjęć na naszym facebooku

Zdjęcia cz.1

Zdjęcia cz.2

Zdjęcia cz.3

Zdjęcia cz.4