Start

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO:

1. Angelina Wielgus - 90 głosów - przewodnicząca szkoły

2. Mateusz Woźniak - 70 głosów - zastępca przewodniczącej szkoły

3. Magdalena Koszyńska - 68 głosów - sekretarz

4. Weronika Kafel - 67 głosów - skarbnik

5. Amelia Serwatkiewicz - 64 głosy

6. Bartek Krawiec - 63 głosy

7. Hanna Kochanek - 59 głosów

8. Sandra Woźniak - 52 głosy

9. Karolina Kusiak - 51 głosów

KANDYDACI DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Sandra Woźniak klasa 6c

Weronika Kafel klasa 6c

Hanna Kochanek klasa 6c

Amelia Serwatkiewicz klasa 8a

Angelina Wielgus klasa 7b

Karolna Kusiak klasa 6b

Bartek Krawiec klasa 8b

Mateusz Woźniak klasa 8b

Magdalena Koszyńska klasa 8b

Poniżej prezentacje niektórych kandydatów:

Czytaj więcej: KANDYDACI DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Dodatkowe zajęcia z programowania w ramach projektu

Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

 Udało się!!!

W naszej szkole możesz uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach informatycznych. Odkryj w sobie talent, zdobądź unikalne umiejętności.

 

c1 1

 

Czytaj więcej: Jesteśmy w #CMI

UWAGA

W dniu 1 września 2020 dowozy uczniów do szkoły odbywają się zgodnie z planem kursów porannych zamieszczonch na stronie internetowej szkoły.

Odwozy uczniów odbywają się o godzinie 9:30.

Od 2 września 2020 dowozy i odwozy uczniów odbywają się zgodnie z planem zamieszczonym w zakładce bocznej na stronie internetowej szkoły.

PROCEDURA POSTĘPOWANIA

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ścinawce Średniej

NA WYPADEK ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO- koronawirusem COVID-19

POBIERZ PROCEDURĘ

ROZPOCZĘCE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1.   W dniu 1 września 2020 wszyscy uczniowie klas „0” oraz 2 – 8 przychodzą do szkoły na godzinę 8.15 do swoich klas.

KLASA „0” – sala 34 (nowy budynek)

KLASA 2A – sala 37 (nowy budynek), wychowawca: p. Danuta Noszczyk

KLASA 2B - sala 26 (nowy budynek), wychowawca: p. Urszula Szpilowska

KLASA 3A - sala 28 (nowy budynek), wychowawca: p. Grażyna Opoczka

KLASA 3B - sala 38 (nowy budynek), wychowawca: p. Aleksandra Pietrzyńska

KLASA 4A - sala 10 (stary budynek), wychowawca: p. Danuta Kuryluk

KLASA 4B - sala 10 (nowy budynek), wychowawca: p. Sandra Jarosińska

KLASA 5A - sala 11 (nowy budynek), wychowawca: p. Urszula Pasiut

KLASA 6A - sala 8 (stary budynek), wychowawca: p. Izabela Jagódka

KLASA 6B - sala 11 (stary budynek), wychowawca: p. Grażyna Surdyka

KLASA 6C - sala 1 (stary budynek), wychowawca: p. Jacek Grzeszkiewicz

KLASA 7A – sala 6 (stary budynek), wychowawca: p. Natalia Rosiak

KLASA 7B - sala 7 (stary budynek), wychowawca: p. Adrianna Węglarz

KLASA 7C - sala 5 (stary budynek), wychowawca: p. Agnieszka Borowska

KLASA 8A - sala 9 (stary budynek), wychowawca: p. Marta Kucharczyk

KLASA 8B – sala 2 (stary budynek), wychowawca: p. Joanna Tereszkiewicz

2.    Uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami spotykają się (w zależności od pogody) w patio nowego budynku szkolnego lub na górnym korytarzu nowego budynku szkolnego – obok biblioteki o godzinie 10.00. Podczas spotkania nastąpi przywitanie nowych uczniów, podział na klasy oraz pasowanie na ucznia.

KLASA 1A – sala 27 (nowy budynek), wychowawca: p. Lucyna Skrzypczyk

KLASA 1B – sala 29 (nowy budynek), wychowawca: p. Beata Robakowska

3.    Uczniowie przedszkola przychodzą na godzinę 8.15 do swoich grup przedszkolnych.